Zubař Praha 5
Dobrý Dent je soukromá zubní ordinace v Praze 5 poblíž Anděla. Naše ordinace se pyšní moderním vybavením i citlivým přístupem k pacientům. Rádi vám dokážeme, že návštěva zubaře není něco, čeho byste se měli bát. Pokud samozřejmě máte správného lékaře a zuby se staráte.
Jaké služby nabízíme?
Nabízíme komplexní služby v oblasti zubního lékařství a dentální hygieny. Dbáme především na prevenci a vždy se snažíme poučit pacienty, jak o chrup správně pečovat, abychom krom zubařského zrcátka nemuseli brát do ruky jiný nástroj. Nabízíme mimo jiné:
  • Preventivní prohlídky dospělých i dětí
  • Dentální hygiena
  • Ošetření kazů
  • Bezbolestné ošetření
  • Bělení zubů a další estetické procedury
  • Zubní protetika
  • Zubní implantáty
Abyste k nám chodili rádi
Víme, že návštěvy zubního lékaře nejsou oblíbené. Mnoho lidí se zubařů obává natolik, že raději nechodí ani na preventivní prohlídky. V naší ordinaci v Praze 5 dbáme na citlivý přístup k pacientům. Uděláme vše pro to, aby ošetření bylo bezbolestné a co nejpříjemnější.
Jsme zvyklí ošetřovat i děti, kteří se obvykle zubařů velmi bojí. Díky trpělivosti sester i lékaře se z nich ale časem stávají odvážní dospělí.
Naše ordinace je vybavena moderními přístroji, které nám umožňují zvládnout většinu vyšetření a zákroků přímo v ordinaci nebo zpříjemňují zákroky. Nabízíme samozřejmě celou řadu metod tišení bolesti.
Objednáme vás přesně na čas
Věříme, že čas našich pacientů je vzácný a víme, že jej chtějí trávit jinde než v čekárně zubaře. Proto vás objednáváme na přesný čas a v tento čas vás také sestra pozve do ordinace. Ordinace je velmi dobře dostupná, sídlíme na Arbesově náměstí v Praze 5, snadno a rychle se k nám dostanete i případě akutních problémů.
Najděte si konečně ordinaci zubaře, kde budete spokojeni. Domluvte si prohlídku. Dokážeme vám, že jste si vybrali správně!
objednat se on-line Objednat Se